Těžké ráno? Blíží se zoomová porada s představenstvem společnosti a vy po večerním mecheche nad láhví cuvée Armand De Brignac Gold Brut vypadáte, jako by vás přejel parní válec a ještě tam pak hodil zpátečku? 

Japonský oděvní řetězec Aoki má pro vás záchranu – pyžamoblek!

Pyžamoblek je doslova a do písmene ušitý na míru dnešní době, ve které se se svými spolupracovníky a důležitými kontakty setkáváme mnohdy pouze vzdáleně, prostřednictvím displejů svých počítačů a komunikačních platforem jako Zoom.

Pozoruhodnost pyžamobleku, jak se dá usuzovat už z jeho názvu, spočívá v tom, že celá tahle garderoba na první i druhý pohled vypadá jako společenský oblek. Ale ve skutečnosti je to prachsprosté pyžamo.

Nepokazíte s ním žádný významný remote call a stojí jen 4990 jenů, čili asi tak tisícovku v českých korunách. Aoki jej však podle všeho prozatím distribuuje jen po Japonsku.

Teď už jen přijít na to, jak genialitu pyžamobleku doplnit ještě něčím podobného ražení, co bude fungovat na váš mozek. Ono jedna věc je po večerním mecheche vypadat, že jste úplně čerství – ale něco úplně jiného je tak mluvit.