Nadšený pár cestovatelů vykouzlil ze zarostlého údolí a rozpadlého mlýna místo, které patří k tomu nejlepšímu v glampingu u nás. Vzhůru Na Živili!

Oči můžou klidně zůstat zavřené. Stačí se nadechnout. Do nosu se dere svěží a chladivá vůně, jako kdyby člověk stál na břehu jezera. Čich není radno podceňovat. Můžete otevřít oči. Kolem dokola se rozkládá klidná vodní hladina.

Dobře, není to jezero, ale krásný opečovávaný rybník, obklopený vzrostlými stromy, které vrhají stín na jeho hladinu. Uprostřed rybníka pluje hausbót, k němuž si hosté jezdí loďkou.

Tohle je Voda, jedna ze čtyř chatiček v tichém a kouzelném údolí, v místě, kde přes pět set let stál mlýn a kde bývalo živo. Pak to tu utichlo, údolí zarostlo a mlýn zchátral. Nedávno se sem ale zase vrátil život.

Vítejte Na Živili, místě kousek od Votic, na půl cesty mezi Benešovem a Táborem, v krajině zvané Toulava, kde se v plné kráse ukazují čtyři živly v podobě čtyř stylových a do posledního detailu dotažených chatiček, které zasáhnou všechny smysly.